Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení prvního pololetí 2017/2018

21. 1. 2018

Dnes máme 21.1.2018 a je čas zhodnotit první pololetí.

Kategorie mladší 1.-3. třída : V této skupině je cca 15 hráčů, jelikož je jich celkem malý počet, je zde větší možnost kontaktu s míčkem a při hře si i hodně zahrají.

Na všech hráčích je vidět zlepšení a mám velkou radost z toho, že se do kolektivu začlenili i prvňáci. Pár hráčů má z mého pohledu moc dlouhou florbalku, což jim trochu škodí.

Několik hráčů si mohlo porovnat svoje dovednosti na turnaji v Trutnově a vedli si velmi dobře.

Kategorie starší: 4.-9. třída : Na první pohled velké věkové rozpětí a i velký počet hráčů cca 25, ale kluci si to chtěli toto pololetí vyzkoušet a přiučit se něco od těch starších. Pravdou je, že jich pravidelně chodí tak kolem 20.

V této skupině je také vidět velké zlepšení jak v technice, tak i v taktice. Velmi mě těší také to, že jsou hráči ukáznění a není zde nějaké nadřazené chování starších proti mladším.

TĚM, KTEŘÍ JIŽ NEBUDOU POKRAČOVAT, DĚKUJI ZA ÚČAST A S TĚMI CO CHTĚJÍ DÁLE CHODIT, SE RÁD UVIDÍM OPĚT VE DRUHÉM POLOLETÍ. 

Prosím o zaplacení kroužku (600 Kč) na 2. pololetí do konce ledna 2018.

Ve druhém pololetí bych chtěl opět hodně hrát a evidovat přihrávky a góly. Nejlepší 3 hráči (střelci i nahrávači) v několika kategoriích, budou opět na konci odměněni.

Klukům ze 4. třídy jsem dal na zvážení, možnost hrát od února 2018 v první kategorii 1.- 3. třída.

Hráli by proti 3 třídě a měli bychom tak obě skupiny cca po 20 hráčích a více by si potom zahráli (snad budou všichni pokračovat). Mají možnost si to rozmyslet, potom dám vědět, jak to dopadlo.